You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SZKOŁA PASCAL POSZERZA OFERTĘ EDUKACYJNĄ WARSZAWY

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że szkoła policealna Pascal przy pośrednictwie Skyline Real Estate poszerza ofertę edukacyjną o kolejne miasta, tym razem o Warszawę. Nowo otwarta placówka o powierzchni 100 mkw przy ulicy Marszałkowskiej 85 została otwarta w Maju.

26 Maj, 2022

BANK PEKAO S.A. OTWIERA KOLEJNY INNOWACYJNY ODDZIAŁ ZA POŚREDNICTWEM SKYLINE

Kolejny innowacyjny oddział Bank Pekao S.A. otworzy w budynku Wolf Marszałkowska. Nowa placówka w niezwykle prestiżowej inwestycji zajmie powierzchnie 481 m2 na parterze. Bank zainwestuje w nowy format placówki gdzie zgodnie z nową strategią będzie wykorzystywana zaawansowana technologia wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia z których będą mogli korzystać klienci.

07 Grudnia, 2020

SKYLINE REAL ESTATE WPROWADZA ROXX NA ŻURAWIĄ 6/12

Dzięki wysokiej jakości obsługi Skyline Real Estate została wybrana doradcą firmy Stixx Bar & Grill która wybrała lokal o powierzchni 385 m2 przy ulicy Żurawiej 6/12 pod nowy koncept pod nazwą ROXX. Już teraz polecamy to wyjątkowe i najciekawsze nowo powstające miejsce w Warszawie.

07 Grudnia, 2020

SKYLINE REAL ESTATE WPROWADZA CED POLSKA DO SKY OFFICE

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz klient CED Polska wybrał dla swojej nowej siedziby budynek SKY OFFICE przy ulicy Wincentego Rzymowskiego 31. CED od wielu lat działa na terenie Europy w zakresie kompleksowej obsługi szkód transgranicznych i usług z tym związanych.

20 Luty, 2020

SKYLINE REAL ESTATE WPROWADZA BANK PEKAO S.A. DO CEDETU

Za pośrednictwem Skyline Real Estate, Bank Pekao S.A. otworzy nową, innowacyjną placówkę w niezwykle prestiżowej inwestycji CEDET w centrum Warszawy. Dzięki owocnej współpracy udało się doprowadzić do podpisania umowy najmu, najbardziej widocznego, narożnego lokalu handlowego o powierzchni przeszło 380m2.

17 Lipca, 2019

Nasz Newsletter

Wpisz Twój e-mail aby otrzymać nasz Newsletter

Skyline Real Estate Sp. z o.o. Sp. Komandytowa | tel. +48 22 390 59 91

©  Privacy Policy