You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SKYLINE REAL ESTATE WPROWADZA BANK PEKAO S.A. DO CEDETU


Za pośrednictwem Skyline Real Estate, Bank Pekao S.A. otworzy nową, innowacyjną placówkę w niezwykle prestiżowej inwestycji CEDET w centrum Warszawy. Dzięki owocnej współpracy udało się doprowadzić do podpisania umowy najmu, najbardziej widocznego, narożnego lokalu handlowego o powierzchni przeszło 380m2. Bank Pekao otworzy w CEDECIE nowoczesny oddział bankowy w którym obsługa klienta zyska nową jakość i stanie się miejscem wyposażonym w nowe innowacyjne technologie.

Tym samym budynek biurowy CEDET został w 100% skomercjalizowany. CEDET to unikatowy odrestaurowany i rozbudowany zabytkowy budynek zlokalizowany przy ul. Kruczej 50. Obiekt łączący funkcje handlowe z najwyższej klasy biurami składa się z dwóch części – starannie zrewitalizowanego dawnego domu handlowego i całkowicie nowego budynku u zbiegu ul. Brackiej i Kruczej. Bank Pekao SA to druga największa instytucja finansowa w Polsce pod względem wartości aktywów. Jednocześnie jest to jeden z najważniejszych banków w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zespół Skyline Real Estate dziękuje za zaufanie życzy powodzenia i sukcesów.

W przypadku zainteresowania ofertą nieruchomości komercyjnych zapraszamy do kontaktu z biurem Skyline Real Estate Warsaw tel: 22 3390 690 biuro@skylinere.pl

  • Podziel się tą wiadomością

Nasz Newsletter

Wpisz Twój e-mail aby otrzymać nasz Newsletter

<