You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

SZKOŁA PASCAL POSZERZA OFERTĘ EDUKACYJNĄ WARSZAWY


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że szkoła policealna Pascal przy pośrednictwie Skyline Real Estate poszerza ofertę edukacyjną o kolejne miasta, tym razem o Warszawę. Nowo otwarta placówka o powierzchni 100 mkw przy ulicy Marszałkowskiej 85 została otwarta w Maju. W odpowiedzi na deficyty rynku pracy, szczególnie na kierunkach medycznych, Pascal otwiera się na Warszawę, tym samym dając możliwość kontynuowania nauki po szkole średniej, bez żadnych opłat. Pascal posiada uprawnienia szkoły publicznej.

Bezpłatna szkoła dla dorosłych Pascal stawia na edukację w oparciu o nowoczesną technologię. Słuchacze korzystają z szeregu przydatnych rozwiązań, jak choćby aplikacja Pascala czy panel słuchacza. Dla wykładowców Pascala bardziej niż oceny liczy się człowiek i przekazanie mu wiedzy oraz wyposażenie w umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, jak również osoby, które z wykładaną tematyką mają styczność od dłuższego czasu podczas swojej pracy zawodowej.

Zespół Skyline Real Estate dziękuje za zaufanie życzy powodzenia i sukcesów.

W przypadku zainteresowania ofertą nieruchomości komercyjnych zapraszamy do kontaktu z biurem Skyline Real Estate Warsaw tel: 22 3390 690 biuro@skylinere.pl

  • Podziel się tą wiadomością

Nasz Newsletter

Wpisz Twój e-mail aby otrzymać nasz Newsletter

Skyline Real Estate Sp. z o.o. Sp. Komandytowa | tel. +48 22 390 59 91

©  Privacy Policy